Jakie jest marzenie gitarowego nerda? Zobacz efekt gitarowy Tim V3 Overdrive

Jakie jest marzenie gitarowego nerda? Zobacz efekt gitarowy Tim V3 Overdrive

13 grudnia 2021, 09:00
Producent: Paul C Audio

Świat gitarowych nerdów zatrzymał się na chwilę - Paul Cochrane ogłosił pojawienie się na rynku trzeciej odsłony kultowego efektu gitarowego - drive'a. Panie i panowie, gitarzystki i gitarzyści: oto Tim V3 Overdrive!

w skrócie:

  • najnowsza wersja efektu gitarowego Tim V3 Overdrive Paula Cochrane'a posiada trzy (a nie wcześniej dwa) tryby pracy,
  • nowością jest tryb asymetryczny
  • Bonusem jest również przełącznik hi-cut, umożliwiający wycięcie -3dB przy 5khz oraz -3dB przy 2khz
  • więcej o efektach gitarowych znajdziecie na stronie INFOMUSIC w dziale GITARA

 

[img:1]

 

Tim V3 Overdrive to trzecia odsłona kultowego przesteru autorstwa Paula Cochrane'a. Najnowsza wersja doczekała się kilku unowocześnień, mających na celu zwiększyć funkcjonalność urządzenia. V3 posiada trzy (a nie wcześniej dwa) tryby pracy, nowością jest tryb asymetryczny. Bonusem jest również przełącznik hi-cut, umożliwiający wycięcie -3dB przy 5khz oraz -3dB przy 2khz. Dodatkowo, pokładowa pętla efektów została powiązana z trybem boost, co zwiększa plastyczność pracy w tym trybie. 

 

[img:2]
 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz