Gitara elektryczna Aria do 700 zł? Nie czekaj! Promocja do 18 grudnia!

Gitara elektryczna Aria do 700 zł? Nie czekaj! Promocja do 18 grudnia!

14 grudnia 2021, 11:00
Producent: Aria
Dystrybucja: Music Info

Świąteczny czas skłania do obdarowywania swoich bliskich prezentami. Czy nie było by miło zatem otrzymać gitarę pod choinkę? Aby to się udało drogi są dwie: albo jesteśmy Mikołajem sami dla siebie, albo musimy wysłać list (czyt. link do oferty) Świętemu Mikołajowi...

Zarówno w jednym jak i drugim przypadku potrzebny jest Twój wybór.


Dziś proponujemy Wam jedną z gitar marki Aria Guitars, które do 18 grudnia możecie znaleźć w promocyjnej cenieNie znamy dokładnych przecen w sklepach, ale wiemy na pewno, że są conajmniej kilkuprocentowe. Zachęćamy do kontaktu lub wejście na strony sklepów aby się o tym przekonać. 

[img:1]

Gitary elektryczne Aria seria STG

Seria gitar STG od Arii to instrumenty nawiązujące do jednego z najbardziej rozpoznawalnych kształtów historii, czyli kultowego Strata. Gitary te, pomimo niskiej ceny (tzw. entry level) charakteryzują się niespotykanym w tej klasie cenowej komfortem gry oraz jakością wykończenia. Instrumenty z serii STG dostępne są w najbardziej popularnych wersjach kolorystycznych oraz w układzie przetworników S-S-S oraz H-S-S. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją poszczególnych modeli.

Gdzie kupić gitary Aria? Sklepy muzczne

[img:2]

 

Dla twojej informacji

Gitary elektryczne i basowe Aria wielokrotnie gościły w redakcji i wykonywaliśmy wiele testów.
Zachęcamy do lektury pod poniższym linkiem. 

 

 

Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Aria rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz