1961 Les Paul SG Standard - SG na sterydach od Epiphone

1961 Les Paul SG Standard - SG na sterydach od Epiphone

28 grudnia 2021, 11:00
Producent: Epiphone
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Nie ma co na nowo wymyślać koła! Chyba z takiego założenia wyszli spece z Epiphone, powołując do życia 1961 Les Paul SG Standard - gitarę wzorowaną na pierwotnej specyfikacji jednej z najbardziej kultowych konstrukcji w historii gitary. 

 

 

Epiphone 1961 Les Paul SG Standard jest nawiązaniem do pierwotnej wersji kultowego SG, która debiutowała na początku lat 60-tych XX wieku. Otrzymujemy tutaj niezwykle ciekawy instrument w tym segmencie cenowym, wyposażony w zestaw przetworników Gibsona (BurstBucker 2 pod gryfem oraz BurstBucker 3 pod mostem) oraz markową elektronikę (potencjometry CTS, kondensatory Mallory oraz gniazdo Switchcraft). 

 

[img:2]
Epiphone 1961 Les Paul SG Standard Aged Sixties Cherry

 

[img:3]
Epiphone 1961 Les Paul SG Standard Aged Classic White

 

Konstrukcyjnie bez zaskoczeń. Gitara opiera się głównie na drewnie mahoniowym, z szyjką w kształcie SlimTaper C oraz 22 progami medium jumbo. Aby zachować dokładność historyczną odwzorowano dokładny kształt wycięć (Custom Shop Historic bevels), a model ten dostępny będzie w dwóch wersjach kolorystycznych: Aged Sixties Cherry oraz Aged Classic White.

 

[img:1]
 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Epiphone Epiphone www.epiphone.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Epiphone rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz