Stereo Chorus Flanger Gold - TC Electronic wskrzesza kultowy chorus/flanger SCF

Stereo Chorus Flanger Gold - TC Electronic wskrzesza kultowy chorus/flanger SCF

29 grudnia 2021, 11:00
Producent: TC Electronic

Jak zacząć, to z wysokiego C! Mamy rok 1976 i malutka, duńska firma TC Electronic wypuszcza swój pierwszy (!!!) produkt - Stereo Chorus Flanger, który przez następne 40 lat będzie wyznaczał standardy brzmieniowe w tym sektorze efektów. By godnie uczcić 45-lecie firmy, model ten doczekał się lekkiego odświeżenia pod postacią Stereo Chorus Flanger Gold. 

 

 

TC Electronic Stereo Chorus Flanger Gold jest najnowszym wcieleniem SCF, kultowego chorusa oraz flangera. To genialne, oparte na układzie bucket brigade urządzenie, doskonale odnajdzie się zarówno z gitarą, basem, klawiszami a nawet z wokalem!

Najnowsza odsłona, oprócz złotych detali wykończeniowych, doczekała się bardziej współczesnego, 9V zasilania, bardziej widocznego sygnalizatora świetlnego ale nie tylko. Lekkiemu odświeżeniu uległ analogowy przedwzmacniacz urządzenia, który teraz dysponuje większym headroomem oraz bardziej ciepłym brzmieniem w niższych rejestrach, co powinno pozytywnie wpłynąć na brzmienie współczesnych gitar basowych lub syntezatorów. 

 

[img:1]

[img:2]

do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz