Bezpieczne koncerty przyszłości z innowacjami od Adam Hall

Bezpieczne koncerty przyszłości z innowacjami od Adam Hall

28 maja 2020, 10:00
Producent: ADAM HALL
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Producenci akcesoriów scenicznych, chcąc nie chcąc, muszą choć częściowo dostosować się do aktualnie panującej, niekorzystnej sytuacji. Ostatnio pisaliśmy o statywie Gravity przeznaczonym do płynu dezynfekcyjnego. Dziś kolejne rozwiązanie “przyszłości eventowej” zaprezentowała bezpośrednio grupa Adam Hall.

Aktualnie w fazie prototypu, przyłbica ochronna TicketMask pozwoli na bezpieczne skanowanie biletów (umieszczonych w opasce). Z kolei dodatkowe kody QR umożliwią bezkontaktowe płatności za np. jedzenie, picie czy szatnię. Będą one odpowiadać także za automatyczne skanowanie przy wejściu lub wyjściu z eventu, przy użyciu bezobsługowej kamery. Tak umiejscowiona opaska może być także doskonałą przestrzenią reklamową.

 

[img:1]

 

Za przyłbicami przemawia wiele argumentów. W przeciwieństwie do masek, chronią one także oczy, dużo łatwiej się przez nie oddycha oraz mogą być bardzo łatwo zdezynfekowane. Koncept od Adam Hall umożliwia także łatwe dopasowanie elastycznego ściągacza opaski i przechylenie samej przyłbicy (nie trzeba zdejmować do picia lub jedzenia). Opcjonalnie może ona być wyposażona w warstwę ochronną UV.

My szczerze mamy nadzieję, że takie urządzenia jednak nie będą nam potrzebne, a wszystko wkrótce wróci do znanej nam normy, i będziemy mogli wspólnie cieszyć się koncertami. Fajnie jednak wiedzieć, że producenci dostosowują swoje urządzenia do potrzeb aktualnej sytuacji i prezentują nowe rozwiązania - dla naszego bezpieczeństwa.

 

[img:2]

 

Czytaj także: Małe pomoce - duży efekt, czyli nowe akcesoria od Adam Hall

[img:3]

 

Gdzie kupić?

ADAM HALL ADAM HALL www.adamhall.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > ADAM HALL rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz