Bias FX 2 Mobile - brzmij doskonale w każdych warunkach!

Bias FX 2 Mobile - brzmij doskonale w każdych warunkach!

3 czerwca 2020, 16:00
Producent: Positive Grid

Jesteś użytkownikiem sprzętu z jabłuszkiem? No to śmigaj na app store'a i ściągaj za darmo Bias FX 2 Mobile - najnowszą, darmową aplikację, przeznaczoną na urządzenia "napędzane" przez iOS! 

 

 

Bias FX 2 Mobile jest niezwykle bogato wyposażonym rozwiązaniem dla gitarzysty, używającego urządzeń firmy Apple. Oprócz szerokiej gamy symulacji wzmacniaczy, znajdziemy znane z komputerowej wersji Bias AMP 2 rozwiązanie zwane Guitar Match. Funkcja ta pozwala dopasować brzmienie do preferencji grającego i szybko znaleźć odpowiednią kombinację sprzętową. 

 

[img:1]

 

Bias FX 2 Mobile doskonale "dogada się" z programami typu Garage Band czy AudioBus (lub każdą inną apką obsługującą format IAA), a także pozwala na korzystanie z bogatych bibliotek brzmieniowych ToneCloud. W "chmurze" znajdziemy wiele presetów stworzonych przez znanych muzyków oraz producentów, możemy również sami podzielić się naszymi ustawieniami. Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę producenta.

 

[img:2]

 
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz