Kontroluj swój Profiler od Kempera dzięki Rig Editor

Kontroluj swój Profiler od Kempera dzięki Rig Editor

6 lipca 2021, 09:00
Producent: Kemper

Kemper Rig Editor to najnowsze oprogramowanie od niemieckiego producenta, mające umożliwić całkowicie zdalne kontrolowanie Twojego Profilera. Ta niezwykle pomocna apka (póki co) dostępna jest niestety tylko dla użytkowników iPadów. 

 

[img:1]

 

Kemper Rig Editor to najnowszy element oprogramowania od producenta serii Profiler, umożliwiający zdalną kontrolę parametrów tych cenionych urządzeń. Póki co aplikacja funkcjonuje jedynie w środowisku apple'owskim a konkretnie na iPadach wyposażonych w iPadOS 13.0 lub nowszy.

 

[img:3]
 

Aby korzystać z dobrodziejstw tego oprogramowania oprócz odpowiedniego iPada musimy mieć w naszym Profilerze wersję oprogramowania  8.5 Public Beta OS. Możliwość prostej i skutecznej edycji z poziomu urządzenia mobilnego jest z pewnością ułatwieniem i pozostaje nam liczyć, że producent wkrótce udostępni wersje kompatybilne z urządzeniami, wyposażonymi w Android. 

 

[img:2]

 
Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz