Gibson łączy siły z Noelem Gallagherem

Gibson łączy siły z Noelem Gallagherem

23 marca 2021, 11:00
Producent: Gibson
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Noel Gallagher wraz z bratem zapisali w latach 90-tych piękną historię muzyki rockowej, wdzierając się na listy przebojów kolejnymi, doskonale przyjętymi singlami. Tym razem odpowiadający za dużą część przebojów grupy muzyk, prezentuje nowy, sygnowany przez siebie model Gibsona. 

 

[img:1]

 

Gibson J-150 to najnowszy model firmy, powstały przy współpracy z Noelem Gallagherem z grupy Oasis. Nie znamy póki co wielu szczegółów dotyczących tego instrumentu, ale z całą pewnością będzie to idealny kompan dla songwritterów oraz koncertujących gitarzystów. J-150 ma mieć swoją premierę w czerwcu 2021 roku i z całą pewnością będziemy śledzić wiadomości z obozu firmy Gibson o tym niezwykle efektownie prezentującym się instrumencie. 

 

[img:2]

 

Zobacz także:

 

 

TEST: Gibson SJ200 Standard“

Firma Gibson istnieje od ponad 120 lat i jej historia nadal jest kontynuowana. Legendarne kształty gitar jak Les Paul, SG, Firebird, ES-335, Flying V, Explorer, L5, Super Jumbo to dorobek, który...”

 

 
Akustyczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz