Test: Trace Elliot ELF 1x10 COMBO

Tomek Przyborowicz 5 lutego 2021, 12:00 LAUDA AUDIO
Trace Elliot ELF 1x10 COMBO2.700 zł

[img:4:R]W ostatnim czasie nie było w basowym światku zbyt głośno o marce Trace Elliot - w jakimś sensie zniknęła z polskiego panteonu najpopularniejszych marek sprzętu dla basistów. Obecnie Trace Elliot wraca na rynek i to bardzo udanie. W 2018 roku podczas międzynarodowych targów Musikmesse we Frankfurcie, producent zaprezentował mały, kompaktowy wzmacniacz basowy Trace Elliot Elf.

 [img:3]

 

Ten niewielki ciałem, a bardzo bogaty duchem wzmacniaczyk oczarował uczestników targów do tego stopnia, że został uznany najlepszym wzmacniaczem basowym tej edycji targów, zdobywając nagrodę Musikmesse International Press Awards! Dla tych, którzy nie wiedzą, jest to nagroda przyznawana przez dziennikarzy prasy branżowej z całego świata i wśród producentów sprzętu muzycznego stanowi swego rodzaju „Oscara”.

 

Zobacz test video Trace Elliot ELF 1x10 COMBO

 

Po sukcesie Elfa, jego producent zdecydował się wyprodukować Trace Elliot Elf Combo, czyli wzmacniacz połączony z głośnikiem. Combo dostępne jest w dwóch wersjach: Trace Elliot Elf 1x8 Combo, wyposażone w głośnik 8 calowy oraz Trace Elliot Elf 1x10 Combo, w którym zastosowano głośnik o średnicy 10 cali. W obydwu modelach jednostką napędową jest oczywiście wspomniany wzmacniacz Elf.

Podobnie jak w przypadku Elfa, założeniem producenta było stworzenie sprzętu o niewielkich rozmiarach, a bardzo dużych możliwościach. Patrząc na rozmiary Trace Elliot Elf Combo i jego możliwości wydaje mi się, że założenie to udało się zrealizować. Obejrzyjcie nasz test wideo, gdzie szczegółowo prezentuję możliwości tego maleństwa!

 

[img:1]

[img:6]

 

Specyfikacja techniczna:
 

  • Moc: 160 W
  • Głośnik: 1 × 10"
  • Equalizer: 3-Band (Low, Mid, High)
  • Waga: 8.21 kg
  • Wymiary (dł. × wys.× gł.): 30.5 × 25.9 × 33.8 cm
  • Wyjście słuchawkowe: Tak
  • Wyjście DI: Tak
  • Ground Lift: Tak
  • Możliwość podłączenia dodatkowego głośnika: Tak

 

[img:2]

[img:5]

 

Gdzie kupić?

Trace Elliot Trace Elliot www.traceelliot.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Trace Elliot rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2016

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz